Hakkımızda

2000 yılından bugüne kadar hep un ile uğraştık. Hamur yoğurduk, pişirdik ve müşterilerimize ulaştırdık. Her zaman temiz bir ortamı hedefledik ve bunu başardık. Çünkü gıda üretimi hata affetmez, insanlar bunu yiyeceklerse öncelikle temizlik konusuna titizlik gösterdik. Sonra iyi mamül iyi hammaddeden olur diyerek kullandığımız hammadde kalitesine özen gösterdik.  Böylece gönül rahatlığı ile yenen, her türlü sofraya lezzet eren ürünler orta çıkardık. 

Peki Umut Lavaş ne üretiyor?  Umut lavaş her ne kadar ünvanında lavaş ifadesini taşısa da, hem çiğköfte ve kebaplar için lavaş üretir, hem de tırnaklı pide üretimi yapmaktadır. Ayrıca dönerciler için tombik ekmek imalatı yapmaktadır. Ürünlerimiz standart ölçülerdedir. Ancak istediğiniz ölçüler için toplanır çözüm sağlamak için elimizden gelen yaparız. 

Ekmeklerimiz için hamurlarımız hamurhanede makineler tarafından karıştırılır ve hazır edilir. Lavaş için döner çarklarımız sürekli çalışır ve üretir.  Ayrıca tırnaklı pide ve tombik ekmek üretirken el değmeden makine teknolojisi kullanıyoruz. Böylece ürünler kıvamında ve istenilen standartta pişerler. 

Umut Lavaş yaklaşık 30 çalışanı ile her zaman değerli müşterileri için toptan lavaş, tırnaklı pide ve tombik ekmek üretimini özenle yapar ve işletmenize kadar getirir. 

Kaliteli Malzeme

 

Sağlıklı Ürün

 
Z

Hijyenik Ortam

 

Mutlu Müşteri

 

Hemen bize ulaşıp bilgi alabilirsiniz!

Aşağıdaki butona basarak bize ulaşın.
Hemen Bize Ulaşın